ZPĚT

Recenze:

Láhev: Dzama Cuvée Noire Prestige
Autor: Hunter
Aroma: Pěkně svěží a zároveň hodně čokoládová vůně. Ale je to mléčná čokoláda, hodně sladká a krémová. Skořice a hromada vanilky k tomu, kokos.
Chuť: Úžasně jemný, hladivý, čokoládově nasládlý, velmi pohodový a příjemný. Mléčná čokoláda, vanilka, sladší koření, kokosové mléko.
Shrnutí: Ochutnal jsem v českolipském podniku Kavárna/bar Kocour, kde mají velmi pěknou nabídku rumů. A aby se mi to vůbec nepletlo, ochutnal jsem dnes rumy z Martiniku, Mauricia a Madagaskaru. Překvapivě jemný a svérázný rum, myslím, že obzvlášť u žen by mohl hodně zabodovat.
Body: 87

Láhev: Dzama Cuvée Noire Prestige
Autor: josé
Aroma: měkké. nasládlost, vanilka, kokos. trocha dřeva. brandy tóny, chvílemi přeskakující k okeně. travnatost, větrovost. maliny. (b.1/3)
Chuť: sladkost 1/3. žloutkový věneček s vanilkovým krémem a cukrovorumovou polevou. lehká travnatost a větrovost. mírně nahořklé dřevo. (b.1/4)
Dozvuk: odeznívání chuti. nic nového nepřichází. ten věneček a zvláštní kovovost. takový nijaký. (b.0+/2)
Shrnutí: nijak výrazný jemný rum. nezaujal. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.