ZPĚT

Recenze:

Láhev: Plantation Barbados 2001
Autor: Hunter
Aroma: Luxusní vůně od prvního přičichnutí. Medovina, výluh ze starého dřeva a sladkého koření, med, starý nábytek, kokos, mírně lak a leštěnka na nábytek, medovinová nakyslost, Krásně zaoblená, harmonická a vyladěná vůně.
Chuť: Sušší než by se zdálo podle vůně. Pikantní kořenitost, dřevíčko, kokos, sladkost asi tak 40 %. Skořice, hřebíček, čokoláda, rozinky. Pěkně sametová chuť.
Shrnutí: Ochutnal jsem díky českolipskému podniku Kavárna/bar Kocour, kde jsem zakoupil 60 ml vzorky pro další společnou degustaci v Hořicích u josého. Tohle mi opět sedlo, časem pořídím celou lahev. Z pěti ochutnaných rumů skončil tento na 2. místě.
Body: 91

Láhev: Plantation Barbados 2001
Autor: josé
Aroma: hlaďoučké, měkké, vanilkové. A.O.dřevo, med, kokosové mléko. sladké i zároveň lehce nakyslé tóny v pozadí - grep a bílé víno. skořice, hrozinky. příjemné, bez připomínek. kůže (b.3/3)
Chuť: sladkost 1/3, pikantní dřevitost a jehličky. šťavnatá, ne moc hutná. karamel s kapkou citrusů. sládne. čokoláda a vínovost z vůně. koření - pepř, hřebíček. čekal jsem podle vůně možná víc sladkosti. ale i tak je fajn (b.2/4)
Dozvuk: větrový, kořenitý. nasládlý s ozvěnou dřeva a kyselosti. čokoláda (b.1/2)
Shrnutí: opět příjemný rum z dílny Plantation. díky Hunterovi za sehnání vzorku. teď vím, že až jednou načnu svoji celou lahev, nebudu zklamán. (b.0/1)
Body: 6

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.