ZPĚT

Recenze:

Láhev: Torres 15 Reserva Privada
Autor: Hunter
Aroma: Výrazně kožená vůně, až trochu těžce rumová. přezrálé až skoro nahnilé ovoce, sladké koření, rozinky, med. Jde o temný, těžký výraz, místy skoro až zatuchlý, ale není to myšleno nijak negativně.
Chuť: Olejnaté na jazyku, těžce rozinkové, hodně dřeva, ale ne nahořklé, spíš kořenité a toustově opálené.
Shrnutí: Vůně s chutí dobře sladěná. Musím Króčovi poděkovat, velmi zajímavý vzorek, rád jsem ochutnal a rozšířil si obzory, tohle by stálo i vzhledem k cenové politice Torres za lahev.
Body: 88

Autor: Nethar
Aroma: Velice hutný, sladký příděl, sherry, povidla, čokoláda, rum, jemný, neagresivní.
Chuť: Vanilka, rum, hodně jemný, smetanově hladivý.
Dozvuk: Vanilkově rumový dozvuk.

Autor: Torrez
Aroma: Hutná a bohatá vůně. Suché sherry, hrozinky, lehce vanilka. Zblízka kořenité, rumová sladkost, smetanové. Závany dubu a bylinek.
Chuť: Rumová kořenitost, sušší, trocha hořkosti. Červené ovoce (asi červený pomeranč), k tomu i klasický pomeranč, červené víno.
Dozvuk: Déletrvající, hrozinky a sherry přetrvávají.
Shrnutí: Pecka, po včech stránkách povedené pití. Jako bonus je super cena, takže cenaXvýkon bezkonkurenční. Zkusím určitě i ostatní plnění, alespoň 10 a 20 YO. :alco05:

Autor: josé
Aroma: sladké, medové. karamelizovaný cukr. lehká vínová nakyslost, připálené hrozinky, černé třešně. mandle, perníkové koření. slabounká lihovost ředí a osvěžuje hutnost ostatních složek. (b.3/3)
Chuť: hladká, jemná, sladká. nijak přehnaná dřevitost a hlavně není hořká. skořice, hřebíček . šťavnatá. (b.3/4)
Dozvuk: sladký, medový. švestkové křížaly a kořenitost pecek v nich. čokoláda, záblesk kávy. decentně pikantní (b.1/2)
Shrnutí: hodně tmavá barva. moje vjemy mě nenechávají na pochybách, že se jedná o vyzrálou brandy/koňak. sice je mám zakázaný, ale lahvinku tohoto si dokážu představit. veliký dík Króčovi za slepý vzorek. velice jsem si pochutnal. (b.1/1)
Body: 8

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.