ZPĚT

Recenze:

Láhev: Bunnahabhain 32 yo 1978 Mission MM
Autor: Hunter
WB
Aroma: Hutná, silně sherry, medově nasládlá. Kůže, sladké dřevo, hodně čokolády, koření, belgické pralinky, trochu větrová.
Chuť: Od první chvíle je chuť luxusní. Sladké hřejivé koření, jasný vliv sherry. Vzhledem k věku jsem čekal monstrum, ale Bunnahabhain překvapil kultivovaností a distingovanou elegancí. Čokoláda, rozinky, výluh z exotického dřeva...prostě paráda. Tohle se pije samo. Neředil jsem a nebylo to ani potřeba.
Shrnutí: Milé překvapení v balíku s Big Peatem, který mi Nethar posílal poštou. Velká laskomina. Netharovi mockrát děkuji za možnost ochutnat tuto krásnou whisky, byl to opravdu zážitek. :handgestures-thumbupright:
Body: 92

Láhev: Bunnahabhain 32 yo 1978 Mission MM
Autor: Nethar
WB
Aroma: výrazné, sladké, perníkové, marcipánové, vyrovnané i bohaté, hutně kožené se stopami vínové nakyslosti, citrony, grepy, nezralé vlašské ořechy, med, v hloubi něco připálenějšího, paráda
Chuť: jemná, sladká, po chvilce nastoupí ostrá kořenitost, medová, topinková
Dozvuk: dlouhý, kořenitě exotický, kožený, dřevo, lak, hořký karamel
Shrnutí: Moc povedená lahev, od designu lahve s dřevěnou krabičkou (mimochodem ten nový design série Mission ve zlaté plechovce je teda velký krok zpět) přes bohaté aroma až po dlouhý dozvuk. Láhev z mé narozeninové přestárlé edice, otevřel jsem při narození syna Vojtíška a moc s ní nešetřím, nedá se to vydržet. Celá recenze je pochopitelně z těchto důvodů subjektivně zaujatá :-)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.