ZPĚT

Recenze:

Láhev: Hellyers Road Original - Roaring Forty
Autor: Duthoron
Aroma: Svěží ovocně kyselá vůně borůvkového jogurtu s trochou bílého vína.
Chuť: Sladkost zralých broskví s hezkým vývojem chuti do svěží hořkosti a hřejivosti
Dozvuk: Doznívá ta příjemná hořkost, když ustoupí zůstane nádech umělého sladidla.
Shrnutí: Celkově velmi zajímavá whisky s výrazným vývojem, trochu mi připomínající německý Slyrs. Dojem trochu sráží šroubovací zátka a příliš tenká papírová krabice. Známkoval bych hezkou dvojkou, což u mě odpovídá kolem 82 bodů.

Láhev: Hellyers Road Original - Roaring Forty
Autor: josé
WB
Aroma: tady bych řekl spíše whisky než rum a zrání po exbourbonu. čerstvé syrové AO dřevo. kokos, smetana. citrusovost, ale sladká. zelené meruňky, trochu seno, vanilka. celkově hladké a jemné. (b.2/3)
Chuť: odpovídá vůni. opět exbourbon líznutý sladkým vínem. nehořké dřevo, bílá čokoláda, čerstvé vlašské ořechy a kandovaná citronová kůra. mandle v jogurtové polevě. (b.3/4)
Dozvuk: dřevo a výrazná čokoláda. vanilka, meruňky. maličko opálené. (b.1+/2)
Shrnutí: nezatoulala se mi náhodou do rumového maratonu nějaká whisky? výrazné zrání v čerstvých AO sudech. jemné, příjemné, popíjecí. koukám do poznámek a ono jo! vskutku je to whisky mezi vzorky rumu. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.