ZPĚT

Recenze:

Láhev: Wild Turkey 101 Proof
Autor: Hunter
WB
Aroma: Jasná Amerika po prvním přivonění. Kůže, med, klasická bourbonová vůně, ale tentokrát mi nevadí. Pomeranče, skořice, hřebíček, vanilka a cedrové dřevo.
Chuť: Ostrá, suchá, štiplavá, travnatá, dřevnatá. Na druhý dojem jsem zachytil i špetku nasládlosti.
Shrnutí: Měl jsem slepý bonusový vzorek od Cyry (díky!). Vůně byla v pohodě, v chuti mě moc za srdce nechytla. Ale zahřát zahřeje. Oproti dražší a luxusnější stájové Rare Breed mi vadila o hodně méně.
Body: 76

Láhev: Wild Turkey 101 Proof
Autor: josé
WB
Aroma: sladší, AO, vanilka, skořice, pečené hrušky, lehká větrovost a lakovaná tužka. karton. (b.1+/3)
Chuť: sušší lakované dřevo. pikantní - vyšší % jsou znát, říznější. citrusová kůra. plevy. sládne, sušené hrušky, vanilka. (b.2/4)
Dozvuk: hřejivý, chilli. mátová čokoláda, opálené dřevo, karamelová sladkost. žitná zemitost, mýdlovost. (b.1/2)
Shrnutí: pitelný bourbon za přijatelnou cenu. víc % mi sedí a při přímém porovnání s 81 raději tento silnější. (b.0+/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.