ZPĚT

Recenze:

Láhev: AnCnoc Cutter
Autor: Nethar
WB
Aroma: Jemné, sladce cukrové. Seno, leštěnka na dřevo, trochu nějaké dřevité ostrosti. Hned jak jsem si nalil a zběžně přičichl, co to asi tak bude, tak jsem si říkal, že to je nějaká rašelinka, i ta světlá barva mi to evokovala, ale když jsem začal zodpovědně degustovat, už jsem to tam moc přímo necítil (ani v chuti, až po polknutí), spíš takové dřevité náznaky. Úplně v tom nejvzdálenějším pozadí ze všech pozadí citrony a pomeranče.
Chuť: Sladké, jemné, spíš takové řidké (ne ve významu špatné, jako spíš v kontrastu k olejové).
Dozvuk: V dozvuku už je to rašelinné hodně, sladce doznívající, spíš slabší intenzitou, středně dlouhý dozvuk, na rašelinu až možná krátký.
Shrnutí: Jemná, příjemná rašelina, která nevyžaduje otrlého pijáka jako třeba Ardbeg, dost hodně nasládlá. Díky za vzorek nidanovi.

Láhev: AnCnoc Cutter
Autor: josé
WB
Aroma: výrazný kouř a A.O., trocha citrusů. mléčná čokoláda s lístkem máty. i nějaká medicínskost by tu byla. shrnutí: nejvíc kouře a dřeva (b.2/3)
Chuť: suchá dřevitá, dubová v kombinaci s kouřem až svíravě. káva, mour, grepová kůra, koření. po delší době v puse sládne. (b.1/4)
Dozvuk: dlouhý. odeznívání chuti. sladší kouř. lakovaně dřevitý, naštěstí ne hořký. karamel, lékořice, arašídy. hřejivý (b.1/2)
Shrnutí: v trojboji třetí místo. zaokrouhlení (b.1/1)
Body: 5

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.