ZPĚT

Recenze:

Láhev: AnCnoc Barrow
Autor: Hunter
WB
Aroma: Lehčí styl nakouřené whisky, svěží, travnatý, slámový, s vlivem citrusů, ale najdeme tu i pouťovou nasládlost (žužu, cukrová vata). A samozřejmě rašelinu, té je tu dostatek.
Chuť: Vůně se mi líbí, ale v chuti je to ještě lepší. Pořádná porce rašeliny, citrusů, popelnatosti, trochu do bílého vína (ona i ta barva je jak bílé víno), peprnost a olejnatost. Je tu i medová sladkost, v dochuti i slanost a vysychá.
Shrnutí: Měl jsem velký vzorek od Cyry díky naší tradiční výměně lékovek poštou. Jo, tohle je solidní whisky, sedla mi víc než An Cnoc Rutter.
Body: 88

Láhev: AnCnoc Barrow
Autor: josé
WB
Aroma: trocha meruněk, nakysle ovocné, vínové, hlavně ze začátku. po odvětrání lehký kouř, kůže, svěžejší citrusy se dřevem. pelyněk, seno. shrnutí: ovocná, citrusová (b.2/3)
Chuť: sladká rašelina, vínová nakyslost. hutná. marmeláda z lesního ovoce. koření, jehličí (b.2/4)
Dozvuk: dlouhý. hřejivý sladký kouř. hladká tmavá čokoláda (b.2/2)
Shrnutí: poměrně sladká. v trojboji první místo. litrovka se dá koupit za něco přes litr, takže už ji mám doma. (b.1/1)
Body: 7

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.