ZPĚT

Recenze:

Láhev: Relicario Supremo
Autor: josé
Aroma: to mě zaujalo. čerstvý A.O., hladký a čistý. výrazný kokos a zároveň zelená syrovost, oloupaný prut, trocha vanilky (b.3/3)
Chuť: sladkost 1/3. hodně pikantního světlého dřeva. přesto je na jazyku hebká. spařené mandle než se dají na vánočku, kousek pomeranče se skořicí. v podstatě jednoduchá a nekomplikovaná (b.2/4)
Dozvuk: sladký. bílá čokoláda, mango (b.1/2)
Shrnutí: po celou dobu je cítit přítomnost čerstvého syrového A.O., kterýžto typ dřevitosti se mi líbí (b.0/1)
Body: 6

Láhev: Relicario Supremo
Autor: tornado
Aroma: Působí příjemným svěžím dojmem. Výrazně kokos, pod tím lehce opálené dřevo, náznak travnatosti, trochu třtiny a nepatrně citron. Po odstání opět dominuje kokos, dále rozinky, třtinový cukr, jemně kyselá travnatost.
Chuť: Lehce sladká. Stejně jako v aroma i zde je výrazný kokos doplněný tmavou čokoládou a trochu kyselými tóny - zelená jablka, travnatost.
Dozvuk: Tmavá čokoláda, kokos, nepatrně třtiny.
Shrnutí: Zaujal mě o něco víc než základní verze Relicario. Má hlubší aroma i chuť. Za zkoušku stojí, ale k nákupu lahve mě nepřesvědčil.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.