ZPĚTRecenze:

Láhev: Myers's Original Dark
Autor: Hunter
Aroma: Výrazná, silná vůně, hodně melasová, karamelová. Trochu kyselosti, mízy, čerstvé kůry ze stromu, mléčná čokoláda.
Chuť: Velmi suchý na jazyku. Karamel, spousta melasy, v dochuti pak lehká nahořklost, lékořice a opálené dřevo.
Shrnutí: Tento rum se používá hlavně do míchaných nápojů, dali jsme si ho s josém na degustačním večeru v Baru/Kavárně Kocour jako startovací panák na naladění chuťových a čichových buněk. Vůně je oproti chuti výrazně zajímavější. Stylově i vzhledem k ceně a hlavnímu účelu použití nemám žádné výhrady, na grog nebo třeba do tiramisu musí být super. Ale jak jsme se přesvědčili, dá se pít i normálně samotný.
Body: 83

Láhev: Myers's Original Dark
Autor: Kobalt
Aroma: Intenzivní, aromatický, nesladký, citrusy, žvýkačka, lékořice, pražené kakaové boby, zemitost a tabák, pomeranče, spálené dřevo, horký karamel.
Chuť: Nesladká chuť, tmavý karamel, hořká čokoláda, pikantní, sladké dřevo, žvýkačka, hořké dřevo.
Dozvuk: Nesladký a hutný, balancuje s nahořklostí, tmavý karamel, tmavá čokoláda, vlhké a sladké dřevo, dřevitá čokoláda, lékořice.
Shrnutí: Hutný silný nesladký tmavý rum. Pokud něco takového hledáte, jste tu správně. Dost dobrý.

Láhev: Myers's Original Dark
Autor: josé
Aroma: za výraznou zelenou mízovou třtinou se ukrývá sladkost karamelu. čerstvost, káva, hrozinky a lihová větrovost (v dobrém) (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3. řidší konzistence. nahořklá připálenost, sirob, karamel, lékořice. žádná chlastovitost. hřebíčková pikantnost. i v chuti míza z vůně. (b.1/4)
Dozvuk: odeznívání chuti, nahořklejší opálené dřevo. lehce pikantní, větrově vysychá. (b.1/2)
Shrnutí: asi spíš na míchání, kde dík své výraznosti v drinku vynikne. nicméně se dá klidně pít i samotný. nic vyloženě negativního. silná mízovost a třtina. (b.0/1)
Body: 4


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.