ZPĚTRecenze:

Láhev: Plantation 3 Stars
Autor: Hunter
Aroma: Vodka, čistý líh, ale je tu i kořenitost a vanilka, trochu svěží větrovosti, hřebíček. Nic světoborného, ale ani nepříjemného.
Chuť: V chuti je oproti vůni výrazně lepší. Bílá čokoláda, krémový dojem na jazyku, kořenitý a jemně nasládlý.
Shrnutí: Ochutnávali jsme s josém na dalším degustačním večeru v českolipském Baru/Kavárně Kocour. Hlavní jádro ochutnávky tvořily čtyři Plantationy, k tomu novinka od Diplomática - Mantuano, pak jsme zkusili El Ron Prohibido Habanero a na úplný závěr pak pouťovou atrakci RedRum. 3 Stars od Plantationu nezklamal, na bílý rum je v chuti zajímavý a dobře pitelný, ale z mého pohledu hodně doplácí na nevýraznou vůni.
Body: 80

Láhev: Plantation 3 Stars
Autor: josé
Aroma: nic nepříjemného. nasládlé. jemný lihový dotek. maličko vanilky a dřeva. syrový kokos a zelená třtina (b.1+/3)
Chuť: sladkost 1/3. pikantní dřevitost, trochu tuzemákové rumovosti, karamel, vanilka. šťavnatá nezralá švestka (b.1+/4)
Dozvuk: dřevo. travnatý. lehce nahořklé koření, hřejivý (b.+/2)
Shrnutí: klidně pitelný i samotný, neurazí. nemusel by být jen na míchání. prostě oyčejný bílý rum s cenovkou lehce nad tři stovky. (b.0/1)

Láhev: Plantation 3 Stars
Autor: tornado
Aroma: Velmi slabé, marně po něčem pátrám. Po odstání se objeví velmi nepatrný náznak třtinového cukru, lihovitosti a vanilky.
Chuť: Lehce sladká. Na okamžik náznak vanilkou ochucené slivovice, dále pak pouze třtinový cukr. Velmi decentně zahřeje jazyk a ústa.
Dozvuk: Znatelněji zesládne a jediné co z chuti zůstane je sladkost.
Shrnutí: V oblasti bílých rumů jde o moji první zkušenost. Nemohu tedy porovnat jak moc dobrý nebo špatný je oproti jiným kouskům. Z mého pohledu jde o hodně jednoduchý pití, ke kterému nemám žádný důvod se někdy vrátit. Na slepo bych tipoval silně řezaný ovocný destilát doslazený třtinovým cukrem.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.