ZPĚTRecenze:

Láhev: Copper Head Black Batch
Autor: tornado
Aroma: Na první přičichnutí jsem byl atakován velmi nepříjemným zápachem. Pokud bych měl být konkrétnější, musím použít nepříliš hezké slovo smrad, který mi evokuje přítomnost bezdomovce v letním autobusu městské hromadné dopravy. Po chvilce "aroma" nabere směr k něčemu divně syntetickému. Asi lepidlo nebo barvy, každopádně pro mé čichové buňky to opět není hezký zážitek.
Chuť: Naštěstí chuť už není tak tragická jako "aroma". Nepříliš výrazná, lehce nasládlá. Bílé mátové bonbóny, vanilka, velmi lehký náznak mandarinek. Přítomnost jalovec není skoro vůbec poznat.
Dozvuk: Opět nepříliš výrazný, lehce pálivý. Doznívá chuť bílých mátových bonbónů. V úplném konci nabere zvláštní syntetický nádech.
Shrnutí: V oblasti aroma zatím jednoznačně nejhorší gin, který jsem otestoval. Již jsem měl v minulosti různé domácí produkty z bobulí černého bezu a nikdy mi nepřišlo, že by byli doprovázeny tak hrozným zápachem. V chuti mě nikterak neoslovil. Možná někdy v budoucnu ze zvědavosti otestuji znovu. To ale pouze proto, abych se ubezpečil, že jsem neměl špatný vzorek. Pokud to bude stejné jako zde, tak Black Batch dám na svůj Black List.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.