ZPĚT

Recenze:

Láhev: Glengoyne 14 yo 2001 Cadenhead
Autor: Hunter
WB
Aroma: Hodně sherry. Hutná vůně, plná, koženě nasládlá, s lesním medem a ořechy. Dále marokánky, rozinky, těžká ovocitost, ale i příjemná nakyslost, švestky a pomeranče.
Chuť: Opět mocný sherry vliv. Karamel, rozinky, trochu nasládlá, ale postupně se projev posouvá k suchosti. Nasládlé koření, v dochuti pak i připálené topinky, tousty.
Shrnutí: Toho, že si josé koupil celou lahev, nelituji. Díky za vzorek!
Body: 90

Autor: Nethar
WB
Aroma: To mi krásně a výrazně voní. Kožené sherry, není to svěže kysele ovocné ani naopak hutně sladké - je to tak nějak krásně mezi. Tabák, kakao, marcipán.
Chuť: Lehčí, karamelově dřevité, rozinky v rumu ale furt ne v moc sladkém.
Dozvuk: Dlouhý, bohatý, hutné sherry.
Shrnutí: Děkuji josému za vzorek, byl vynikající.

Autor: josé
WB
Aroma: dominantní vliv jen mírně zatuchlého sherry. nasládlé meruňky, nahnilý banán, vanilka, žužu. tmavé dřevo (možná i trochu ztrouchnivělé), kůže. ořechy. (b.2+/3)
Chuť: plná sherry, rybízová kyselkavost a říznost, medově sladká. dřevitě pikantní, skořice, hřebíček. čokopiškoty, perník. výrazná, dobrá. (b.3/4)
Dozvuk: sherry ovocný (rybíz, hrozinky, sušené brusinky, třešně), čokoládová pralinka. (b.1+/2)
Shrnutí: v trojboji s řadovou 18 a starou 17 mě zaujala nejvíc. hodně mi chutná a koupě lahve v akci u Fousů nelituju. naopak. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.