ZPĚT

Recenze:

Láhev: Edradour Ballechin 13 yo 2004 SFTC Burgundy Cask Matured Cask 2
Autor: Hunter
WB
Aroma: Parádní kombinace nakouřeného sladu a zrání v sudech po červeném vínu. Nasládlá rašelina, vyuzenost, červené ovoce, bobule, červené víno. Sladká guma, hliněnost, zemitost.
Chuť: Chutná přesně tak, jako jste si ji představili při přičichnutí. Opět výborné sladění rašeliny a sudů po červeném vínu.
Shrnutí: Ochutnal jsem na Whiskyfestivalu 2017. Tohle já můžu, zaujala hodně.
Body: 91

Autor: josé
WB
Aroma: kouř z mokrého dřeva, nasládlost, hlína, suché dřevo a trochu ovoce, moruše, zelené meruňky, levandule. (b.2/3)
Chuť: kouř, pikantnost. sladší s mírnou kyselkavostí. zelené blůmy. (b.2+/4)
Dozvuk: větrový kouř. citronová kůra, foukanec, čerstvé vlašské ořechy, lékořice a nakonec tmavá čokoláda. (b.1/2)
Shrnutí: není špatná, ale Port a Bordeaux ve slepém trojboji zaujalo víc. (b.0/1)

Autor: xenopus
WB
Aroma: Zajímavé, kouř doplněný červeněovocnou sladkostí, no, to můžu. Už trochu lihové, ale ředit nehodlám.
Chuť: Napřed nevinně sladký, pak vybouchne bomba s rašelinou. Úchvatné. Přijde mi pěkné, že základ je rašelina a jen tak jako mimochodem v pozadí je černý rybíz, ostružinové listí a suchá dubová dřevitost, vanilka.
Dozvuk: Rašelina lehce doplněná sladkostí, i čokoláda se objeví. Zůstává troška gumy, to dojem kazí.
Shrnutí: Vynikající záležitost. S finishem po červeném vínu jsem toho až tolik neměl, toto je nadmíru povedené.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.