ZPĚT

Recenze:

Láhev: Bonpland Rum Rouge
Autor: Kobalt
Aroma: Jemný a méně výrazný, sladký a ovocný, tropické ovoce.
Chuť: Ostřejší a vodovější, šťavnaté ovoce a nějaké další nevýrazné věci.
Dozvuk: Tropické ovoce, lehce sladká dřevitost.
Shrnutí: Málo výrazný, nezapamatovatelný. Není úplně špatný.

Autor: josé
Aroma: slabé. tmavý cukr, karamel. jakási umělost. náznak travnatosti, opálený prut. lihovost. ajajaj, to je špatný. (b.0+/3)
Chuť: sladkost 1/3. nasládlá vodička, mírně nahořklá dřevitost. zakápnuté citronem. karamel. nijak hutné. spíše chlastovité. chybí mi hloubka. (b.0+/4)
Dozvuk: hřejivý. trocha cukrovosti. sníh z bílků, třtina a ořechové slupky. (b.0/2)
Shrnutí: tragicky horší než souběžně porovnávaná verze Blanc. toto je tak na míchání než k čistému pití. jsem zklamán/oklamán. jsem zvědav, co na něj řekne někdo další. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Nevýrazné, lehké, příjemně nasládlé. Třtinový cukr, med, jablečný mošt. Po delším odstátí začne být nepříjemně štiplavé.
Chuť: Přijde mi trochu hutnější než verze Blanc, celkově ale nepříliš výrazná. Třtinová sladkost dominuje nad lehkou kyselostí. Dále se objeví náznak vaječného koňaku a stopa smetany.
Dozvuk: Opět lehčí, sladkost se projeví o trochu víc. Ke konci stopa čokolády.
Shrnutí: Lehčí rum na nenáročné pití. Verzi Rouge bych zařadil o malý stupínek na verzi Blanc. Celkově mě ale nikterak nezaujal.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.