ZPĚT



Recenze:

Láhev: Gold of Mauritius Solera 5
Autor: Kobalt
Aroma: Výrazný, sladký a jemný, bari mandle a perník.
Chuť: Sladký, hutný. Sladké dřevo, cukr, bari mandle, nějaké ovoce. Asi sladší a jemnější než Dark Rum verze.
Dozvuk: Kakao, sladké koření, bari mandle, více do sucha ale pořád sladký.
Shrnutí: Dost podobný svému bratříčkovi. Celkově asi méně intenzivní. Dobrý rum.

Láhev: Gold of Mauritius Solera 5
Autor: josé
Aroma: svěží a asi větrové, lehké. z toho vystupují další složky: sladkost a klasická mauricijská vůně - pražené mandle, marcipán, hutná míza, zelený kokos, vanilka. lehce dřevo. baví mě. (b.2+/3)
Chuť: sladkost 0/3. chuť je slabší. nijak hutná ani bombasticky výrazná. je nahořklá, dřevitá. kokos, karamel. řidší, alkoholová, rozředěná až chlastovitá. (b.2/4)
Dozvuk: dřevo, nasládlost, hřebíček, čokoláda a hodně výrazný kokos. mauricius (b.1+/2)
Shrnutí: vůně super, v chuti zaostává. pokud mě paměť neklame, sourozenec (Dark Rum) mi chutnal hodně. celkově lehčí, příjemně pitelný. (b.0/1)

Láhev: Gold of Mauritius Solera 5
Autor: tornado
Aroma: Lehké, nepatrně medově nasládlé. Mentolová svěžest jemně podkreslena mixem tvarůžkového sherry a bourbonu.
Chuť: Lehčí, trochu olejnatá, hodně jemná a není moc sladká. Dřevo, skořice, kakaové boby a marcipán.
Dozvuk: Chuť odezní docela rychle a zbyde jemná decentní pálivost. Zanechává dojem po medu.
Shrnutí: Není moc výrazný, přesto se mi docela líbí. Lehké a jemné pití, na letní večery by mohl být OK.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.