ZPĚT

Recenze:

Láhev: Gosling's Family Reserve Old Rum
Autor: Kobalt
Aroma: Hutný, zatuchlý, kořenitý, skořice, těžká vůně, sladká kořenitost, plný a jemný.
Chuť: Sladký, jemný, kořenitý, karamel, ovocná trpkost, kakao, víno, super jemný.
Dozvuk: Sladký, karamel, dřevo, sladké koření.
Shrnutí: Výborný rum, chce to čas a pořádně se mu věnovat, přemýšlecí večerní rum.

Autor: josé
Aroma: sladké a až se mi chce říct uměle navoněné. vanilka, A.O., jahody, mandle, třešně, žužu, Pedro. (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3. pikantně dřevitá, lehce trpká. v druhém plánu šťavnatost ovoce, sherry, červéného rybízu. výrazná lékořice, pendrek. (b.2+/4)
Dozvuk: kořenitý, hřebíček, skořice. hodně mi připomíná moji domácí ořechovku. ořechové trnutí. lékořice. (b.1/2)
Shrnutí: kořeněný se spoustou dřeva. leč nahořklost mě odrazuje. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Nepříliš výrazné, po odstání banán, třtina, stopa višní a nepatrně dřevitosti.
Chuť: Lehce nasládlá s kapkou pomerančové kyselosti. Působí trochu uměle, po chvilce se objeví třtina a čokoláda.
Dozvuk: Žužu, ovocná (jahodová) žvýkačka, nepatrně kokos, tmavá čokoláda. Dozvuk odezní docela rychle a zanechává pouze stopu umělé ovocnosti.
Shrnutí: Na můj vkus postrádá intenzitu a hutnost. V chuti mi nesedí ovocná umělost. Gosling's Black Seal na mě udělal nepatrně lepší dojem.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.