ZPĚT

Recenze:

Láhev: Mount Gay Rum - 1703 Master Select
Autor: josé
Aroma: nasládlé. mandle, cukr, dřevo a ovocná složka. vliv třtiny a zelené tóny. (b.2/3)
Chuť: sladkost 0/3. výrazná třtinovost, šťavnatost. dřevo. hořkost na hraně. suchý, přírodní. (b.2+/4)
Dozvuk: delší. odeznívá chuť. mandle, arašídy. větrový, kousek lékořice. (b.1+/2)
Shrnutí: poslední panák na letošním Rumfestu. staré plnění jsem měl zafixované, že mi hodně chutnalo a proto jsem si ho pořídil celou flašku. tady jsem maličko narozpacích. (b.0/1)

Láhev: Mount Gay Rum - 1703 Master Select
Autor: tornado
Aroma: Lehce nasládlé, není příliš intenzivní. Čokoláda, med a přezrálé hrozny. Po odstání je aroma trochu silnější. Přidá se náznak opáleného dřeva, kešu oříšky a čerstvě posekaná tráva.
Chuť: Není příliš výrazná, lehce kyselá s trochou hořkosti . Sladká skoro není. Opálené dřevo s náznakem vínovice. Stopa nezralého ovoce.
Dozvuk: Jde do kyselejších tónu se špetkou pálivosti. V úplném konci zanechává suchý dojem.
Shrnutí: Přijde mi poněkud nevýrazný a nezajímavý. Špatný určitě není, mě osobně ale neoslovil.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.