ZPĚT

Recenze:

Láhev: Austrian Empire Navy Rum Solera 21 yo
Autor: Hunter
Aroma: Příjemná, nasládlá, kořenitě medová vůně. Až trochu do sherry. Rozinky v rumu, vánoční koření, mléčná Milka.
Chuť: Uhlazená chuť, pikantní větrovost, lehce i broušená kůže. Stylově mi v chuti připomíná Opthimus 18. Olejnatý, jemný, ale ne nevýrazný.
Shrnutí: Ochutnán v českolipském baru Egypt, kde je nabídka čítající více než 60 druhů rumů. Pro mě z pěti ochutnaných nejlepší rum večera. Oproti verzi 18 yo, kterou jsem měl celou lahev, bych řekl, že to není až tak velký kvalitativní posun, cenový už ano, jako výhodnější nákup se mi tak jeví osmnáctka. Ale neměl jsem možnost srovnat přímo.
Body: 88

Autor: josé
Aroma: nasládlé, karamelové, mléčná čokoláda. barevné rýžové burizony, ořechy. citronová kůra, punčový řez. (b.1+/3)
Chuť: sladkost 1/3. sušše perlivá. karamel, trocha nahořklého dřeva. ořechy, větrová, práškové kakao, káva. (b.2/4)
Dozvuk: dřevo, mírná nahořklost. lékořice. sládne. čokoláda, máta, řízný červený rybíz. (b.1/2)
Shrnutí: (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Příjemné, intenzivní, nasládlé. Přezrálé rozinky, třtina, kakao a nepatrně skořice. Zblízka se zvýrazní kakao a aroma vanilkově zesládne. Po odstání se výrazně nezmění.
Chuť: Hutná, harmonická, trochu sladká. Třtina, smetana, rozinky a kapka medu.
Dozvuk: Objeví se smetanovo čokoládové tóny a ke konci višně s tureckým medem.
Shrnutí: Lahev bych si asi nekoupil, ale jako dárek by potěšila.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.