ZPĚT

Recenze:

Láhev: Compagnie des Indes Dominidad 15 yo Small Batch N°2
Autor: Hunter
Aroma: Agricole styl. Míza, suchost, sláma, slaměnky, dřevo, čerstvé dřevo, lak, piliny, kůra sloupnutá z klacku. Přes tu suchost se občas přelije nasládlost mléčných karamel.
Chuť: Na jazyku působí olejnatě. Suchý, velmi suchý. Agricole míza, travnatost, syrové dřevo. Lakový dojem. Pro mě až brutálně suché.
Shrnutí: Ochutnávali jsme s josém na dalším degustačním večeru v Hořicích. Testovali jsme pět různých plnění od Compagnie des Indes. Diminidad 15 yo měl vůni s chutí hodně dobře sladěnou, i přes ten velký bodový rozdíl v mých poznámkách. Ta urputná suchost mi chuťově nesedí. Ale kdo vyhledává hodně suché rumy, měl by ochutnat.
Body: 79

Autor: Kobalt
Aroma: Zastřené ovoce, trocha kouře, sladká vegetace, trocha alkoholu, spíše lehčí.

Chuť: Přezrálé ovoce, pichlavé ovoce, sladkost a trpkost.
Dozvuk: Přechází do sucha, šťavnaté ovoce, ovocný džus, sladkost, výtečný.
Shrnutí: Nudnější vůně, dobrá chuť a výtečný dozvuk. Hodně dobrý a zajímavý rum.

Autor: josé
Aroma: mírně cukrově nasládlé. proč ale uzavřené? suché dřevo, trocha zelenosti, kapka dezinfekce. přidat na volume. (b.1+/3)
Chuť: sladkost 1/3. dřevo, karamel, citrusovo třešňová šťáva. hořká čokoláda. (b.1+/4)
Dozvuk: nasládlé dřevo. karamelový, tuzemákový, nevýrazný, lehce hřejivý. skořice a čokoláda. po chvíli uhlíky. (b.1/2)
Shrnutí: mám z něj poněkud rozpačitý dojem. nevýrazné ve vůni i v chuti na půl plynu. jemný. dozvuk to maličko vytáhne. nejslabší kousek S04E03. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.