ZPĚT

Recenze:

Láhev: Compagnie des Indes Guyana 18 yo Uitvlugt
Autor: Hunter
Aroma: Opět agricole styl, ale ve vůni mnohem sladší než předchozí Dominidad 15 yo. Trochu mi připomíná Arcane rumy. Cedr, propolis, včelí plástve, až medicinální tóny, lehce dezinfekční, ale nasládle. Nezbytná míza, čerstvé dřevo, kakao. Příjemná vůně, to mi sedí, je v ní stále co objevovat.
Chuť: Vanilka, míza, převládá suchost, která se v dochuti ještě zvýrazňuje. Čerstvé dřevo. V úplném závěru se bohužel ozve nahořklost. Lak, trochu ředidlo. Míznatě "zeleně" nahořklá, nevím, jak lépe to popsat. V chuti je určitá zajímavá složka, ale pak to pokazí ta hořčina.
Shrnutí: Ochutnávali jsme s josém na dalším degustačním večeru v Hořicích. Testovali jsme pět různých plnění od Compagnie des Indes. Tento rum dozrává v sudu po armagnacu, voní opravdu nadějně, pro mě ale v chuti rušivá hořkost.
Body: 79

Autor: Kobalt
Aroma: Sladký, hutný, příjemný, sladké ovoce, tropické ovoce, ananas, mango, papája, kokos.
Chuť: Sladká, plná, jemná, krémová čokoláda, pichlavé ovovoce.
Dozvuk: Sladké ovoce, kakao, hořká čokoláda, vysokoprocentní hořká čokoláda.
Shrnutí: Solidní a dobrý rum.

Autor: josé
Aroma: výrazné agricole, zelené. zvláštně lakované dřevo - mořidlo, leštěnka. jiné, silné. mandle, kokosové mléko, grepová kůra, nový A.O. (b.2+/3)
Chuť: sladkost 0/3. výrazné lakované dřevo. zelené listí, syrový prut, káva, práškové kakao. uhlazená, jemná, jen se svérázným projevem. přijde to, co jsem čekal ve vůni. líbí se mi. (b.3/4)
Dozvuk: nasládlá zvláštní dřevitost. hořká čokoláda. vysychá, třtinová zelenost. zemitý. (b.1/2)
Shrnutí: hodně se mi líbí. jiný styl než klasičtí karibští slaďoušci. jemný, originální. (b.0+/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.