ZPĚT

Recenze:

Láhev: Bulleit Bourbon 10 yo
Autor: Kobalt
WB
Aroma: Sladký, skoro trpký, zemitost a vegetace.
Chuť: Sladký, láková nakyslost.
Dozvuk: Nakyslost a lákovitost.
Shrnutí: Zvláštní bourbon, dobrý a intenzivní.

Autor: Kobalt
WB
Aroma: Sušší, ostřejší, dřevitý prach, lákovost.
Chuť: Plná, hutná, koření, obilí, sladkost.
Dozvuk: Koření, lákovitost, kyselé dřevo, hutný.
Shrnutí: Dost výrazný a dobrý bourbon.

Autor: josé
WB
Aroma: nasládlost, vanilka. klasický bourbon. příjemný - tohle já můžu. foukanec, máslo, do rumova (b.2/3)
Chuť: ostřejší, hodně laková až mýdlová dřevitost. výrazná. pecky, trnky. méně příjemné. (b.2/4)
Dozvuk: sladký. vanilka, nugát, mýdlovost trvá. po delší době přichází žitná zemitost a lékořice.(b.1/2)
Shrnutí: vůně je fajn, v chuti mě baví míň. taková surovější. roky jsou znát, opravdu hodně dřeva. žádná vodička. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Zdálky lehké a příjemné. Vanilka, syntetičnost až parfémovost a zelená jablka. Zblízka se přidá náznak skořice. Po odstání syntetičnost trochu ustoupí a získá nádech po třešních.
Chuť: Celkem hutná a suchá. Trochu dřevitosti, medu a skořice.
Dozvuk: Jemně zahřeje ústa. Kakao, čokoláda a třešně.
Shrnutí: Docela příjemný kousek.

Autor: xenopus
WB
Aroma: Umírněné, příjemné, jen lehce štiplavě lihové. Bourbon, no... Vanilka, dřevo.
Chuť: Hladká, příjemná, tohle klouže do krku samo. Překvapivě převaha ovocných tónů, dřevo upozaděno.
Dozvuk: Průměrně dlouhý, spíš květinkový, na bourbon nezvyk. Divný parfém - konvalinka, fialky (bonbón), herink v octě. Po hodně dlouhé době žito.
Shrnutí: Nečekal bych takový rozdíl mezi aromatem a chutí. Dobrý, ale není můj styl.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.