ZPĚTRecenze:

Láhev: Flóki Icelandic Young Malt CS
Autor: josé
WB
Aroma: silné a výrazné. ovocná peckovost, švestkové křížaly, med, skořice. suché dřevo A.O., opálenost, pryskyřice. karamel, hodně sladká. originální. (b.2+/3)
Chuť: to je palba. síla % (ale ne sprostá lihovost). výrazné dřevo, do ovocna a švestkových pecek. trnky. sladká, medová. hřebíček. (b.3/4)
Dozvuk: dlouhý, pikantní, sladký. švestkový, sušené trnky. vanilkový A.O., skořice. po delší době opálenost. (b.1+/2)
Shrnutí: mě se to líbí, baví mě. sudová síla jí sluší. na to, že ještě nemá ani celé tři roky, tak chuť je velmi výrazná - sudy odvedly své. vzorek z Whiskyherbst. (b.0+/1)

Láhev: Flóki Icelandic Young Malt CS
Autor: xenopus
WB
Aroma: Poměrně lihové, slivovicovaté, mladé. Když se nechá nadýchat, tak se rozvinou švestky a obilné klasy v létě. Sladová limonáda (malzbier). Netradiční. Nakonec i kafrová větrovost.
Chuť: Hladká, silná, štiplavá, lehce zatuchlá. Obilí, zase švestky, pikantní kořenitost, čokoláda s chilli.
Dozvuk: Sládnoucí, jednodušší. Starší dřevo, zatuchlé pluchy, švestkový kompot, modřínové dřevo. Nakonec karamel a kedlubna.
Shrnutí: Docela nevyrovnaný výkon. Nos sice mladý, ale příjemný, chuť ještě ucházející, dozvuk už slabší. Za tu chvíli v sudech slušný výkon, celkově mix originality ve spektru chutí a lehké podprůměrnosti v celkovém dojmu.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.