ZPĚT

Recenze:

Láhev: Trebitsch 3 yo Straight Corn Whisky
Autor: lalos
WB
Aroma: Newmake, máslo, líh, tlející tráva, zeleninový vývar, muškátový oříšek
Chuť: Sladká, spíše ale sladová než bourbonovitá. Hodně mi připomíná islandskou Flóki Young Malt. Máslový krém, přechází do lehce nahořklé umělosti.
Dozvuk: Středně dlouhý, přetrvávají dozvuky mladé whisky, postupně zůstává lehce nakyslá ne úplně příjemná hořkost.
Shrnutí: Se single maltkami Trebitsch se nedá srovnat, je diametrálně jiná. Hodně mladá. Opravdu mi hodně připomíná Flokiho, který měl na WF stejně tak příznivců, jako odpůrců. Já byl spíše příznivec hlavně kvůli naprosto jiné chuti, než jsem u whisky zvyklý. Tady je to podobné. Je zajímavá, stojí za vyzkoušení, ale lahev bych si nekoupil, přestala by mě brzo bavit.

Láhev: Trebitsch 3 yo Straight Corn Whisky
Autor: tornado
Aroma: Hodně neobvyklé a zajímavé. Přezrálá jablka, jablečný štrůdl, mrkev a molitan. Velmi nepatrně podkresleno skořicí. Po odstání se výrazně nezmění.
Chuť: Lehká, není příliš výrazná, nepatrně olejnatá. Mrkev, trochu jablek a lístkového těsta. Po pár doušcích decentně zahřeje ústa.
Dozvuk: Pozvolna odeznívá chuť.
Shrnutí: Nenáročné, ale celkem příjemné pití.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.