ZPĚT

Recenze:

Láhev: Tomatin 9 yo 2007 Caribbean Rum
Autor: Marvin
Aroma: Citrusy, ananasový džus.
Chuť: Lehká, vanilka, ananas.
Dozvuk: Lehce tropické ovoce, vanilkový krém.
Shrnutí: Celou dobu zrála v sudech po rumu, ale stejně jako whisky dozrávané po rumu nijak moc nepřesvědčila.

Autor: Nethar
WB
Aroma: V prvním dojmu spíš až takové chlastovité. Po odvětrání sladké, s lesními dřevitě štiplavými tóny, v pozadí citrusy.
Chuť: Sladkost, karamely a ne úplně málo voltů.
Dozvuk: Dozvuk je mi příjemnější, nasládle karamelový, čokoládový, ale krátký. Ocas je stejně ale takový chlastovitý a dřevitý.
Shrnutí: Moc mě to nepřesvědčila, tedy spíše vůbec. Nechutnala mi. Takové syrové, dřevnaté.

Autor: josé
WB
Aroma: svěží tropické ovoce, citrusy, zelené hrušky. nasládlé dřevo, arašídy v cukru. mírně lihové, vanilka, karamel, kokos. (b.2/3)
Chuť: perlivá ovocnost, koření, slad, máslovky. kapka tonicu a citronu. (b.2+/4)
Dozvuk: nasládlý, meruňkové pecky. zůstává koření. (b.1/2)
Shrnutí: o maličko lepší než verze A.O., sudy po rumu jsou po odtajnění překvapením. (b.0+/1)

Autor: xenopus
WB
Aroma: Pěkné, sladké, trocha grapefruitové hořkosti. Vanilka, pomeranče, dřevo, koření.
Chuť: Šťavnatá, docela štiplavá, spíš sušší. Kořenitá, až pak se vyjeví sladkost.
Dozvuk: Lehce nahořklé, hodně štiplavě dřevité. Docela příjemné - dřevo hezounky sladké.
Shrnutí: Dobré, ale nejhorší ze tří Tomatinů, který jsem letos na WF měl.
Body: 82

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.