ZPĚTRecenze:

Láhev: As We Get It Highland
Autor: Hunter
WB
Aroma: Karamel a sherry jsou tu asi nejvýraznější z celého aroma. Za tím pak mírněji vystupuje mátová větrovost (jednou jsem si poznamenal i kopr), třešňovice, ale trochu tu trčí i alkohol. Dále kůže a trouchnivějící dřevo.
Chuť: Překvapivě sladká na jazyku, silná, a výrazně v sherry stylu. Lískové ořechy, skořice. V dochuti čokoláda, sherry je opět znát.
Shrnutí: Velmi silná a přitom dobře pitelná sudovka, navíc za rozumnou cenu. S lahví jsem spokojen.
Body: 87

Láhev: As We Get It Highland
Autor: Nethar
WB
Aroma: Velmi příjemné, hebce sladké, rum, čokoláda, káva, hodně vanilky.
Chuť: Sudově ostré. A to hodně ostré. Nehořké.
Dozvuk: Hořká čokoláda, exotické koření.
Shrnutí: As We Get It - nejsem překvapen. Drsná chuť a krásná vůně, tak si ji pamatuju z rychlé ochutnávky v Marpeku. Vůně je super, pak už mi nepřijde moc vrstevnatá, ale to vůbec nevadí. Záleží, co by s ní udělalo ředění, je na mě až moc silná.

Láhev: As We Get It Highland
Autor: josé
WB
Aroma: sladší sherry, žužu, smíchané s čokoládou a nugátem. výrazná, příjemná. i přes nálož % je hladká. piliny, maliny. líbí. (b.2+/3)
Chuť: výrazné sherry i v chuti. suchá tmavá dřevitost tu je - naštěstí ne přehnaná. v krku pálí a je ostřejší. (b.3/4)
Dozvuk: pikantní se sladším sherry. přechází do nugátova s jahodou a rybízem. oříšky, mandle. (b.1+/2)
Shrnutí: výrazná whisky. jednak sherry, které je do sladka a nijak zatuchlé. za druhé svou voltáží, co rozhodně není pro slečinky. zaujalo, stejně jako sesteské Islay. kupuju si celou lahev. (b.0/1)

Láhev: As We Get It Highland
Autor: joy
WB
Aroma: hutné, silné, karamel, sladké caffé latté s velkým obsahem mléka a nízkým obsahem kávy, koření které píchne do nosu, záblesk malin, třešně, upozaděné sherry a lehká zatuchlost, která se ale objevila jen při otevření nové láhve
Chuť: silná, hutná, kořenitá, karamel, sladkost, sherry, třešně, chilli
Dozvuk: dlouhý, mohutný, pikantní, hřejivý, prostě je síla alkoholu znát, sušší, sherry, chilli, dřevitost, višně, hořká čokoláda
Shrnutí: Recenze vznikla z několika ochutnání. Jednou jsem i porovnával s Glendonach CS #4, která je mnohem více ovocnější a i sherryovější. Každopádně je tohle pro mě hodně povedená whisky, chtěl jsem si koupit i druhou láhev, bohužel už měli pouze jiný batch :shock:. Vzal jsem zavděk i jím. Doufám, že to nebude zklamání

Láhev: As We Get It Highland
Autor: tornado
WB
Aroma: Zlehka štípe do nosu, vyšší procenta jsou znát. Nejprve oříškové tóny sherry a med, po chvilce i zatuchlejší sherry. Po odstání nabírá tóny brandy: medovník, rozinky, perník, skořice a trochu kouře.
Chuť: Hutná, zlehka pepřově pálivá. Tvarůžkové tóny sherry.
Dozvuk: Hezky zahřeje ústa. Na první ochutnání vanilka a višně. V dalších doušcích už dominuje sherry.
Shrnutí: Povedený kousek. Vyšší procenta mu sluší.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.