ZPĚT

Recenze:

Láhev: Villa de Varda Müller-Thurgau Grappa Riserva Invecchiata
Autor: Hunter
Aroma: Hřejivá, skořicová, s ovíněnou nasládlostí. Jablečná jadérka, hřebíček, štrůdl, přepálené hrozny. Příjemné, až trochu vánočně kořenité aroma.
Chuť: Chuť nasládlá, kořenitá, přijde mi napůl cesty mezi koňakem a grappou.
Shrnutí: Vůně s chutí mi přijde pěkně vyvážená, nikde se nic netluče. V rámci grappy asi prozatím nejlepší z ochutnaných. Taky jsem jich v krámkách pár přechutnal, takže úplně naslepo koupená nebyla.
Body: 85

Láhev: Villa de Varda Müller-Thurgau Grappa Riserva Invecchiata
Autor: josé
Aroma: ve vůni žádné dráždivé složky. bohužel ani těch nedráždivých tu navíc moc není. lehké, lihové, kyselost jablek, tráva, sušené květiny. málo volume. vůni mi asi zapomněl odlít. (b.0+/3)
Chuť: v chuti už je to mnohem lepší. jemná, hodně sladká, medová. trochu dřevěné hořkosti. kořenitá pikantnost. sušené fíky, růže. (b.3/4)
Dozvuk: výrazně hruškové křížaly. hřebíček. sladký, šťavnatý. (b.1/2)
Shrnutí: překvapila mě absence vůně. v chuti je to mňamka. hodně sladká a ovocná. nevím, jestli ji ještě doslazují? nebo je to čistě neaditivovaný destilát. každopádně příjemné pití. tady bych se dolití nebránil. v souboji proti Penny vítězí. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.