ZPĚT

Recenze:

Láhev: Kilkerran 8 yo CS
Autor: josé
WB
Aroma: nevýrazné. trocha sladu, citrusová mladost. lihovost, což lze přisuzovat síle. máslovky, umakart.

s vodou se zvýrazní citrusové tóny. (b.1+/3)
Chuť: ostrá, pálivá, suchá. dřevo. po polknutí nic moc. divoké. s vodou stále pikantní, o trochu jemnější. je poznat dřevitost. trochu hořká. kouřovost. celkem plná. (b.2/4)
Dozvuk: sladší s lehkou nakouřeností. cereální sušenky, chleba. (b.0+/2)
Shrnutí: v plné síle nic moc. po naředění lepší, ale úplně mi nesedí. ona mladost mě jaksi dráždí. asi jsem měl před touto moc hladkých, starých a usedlých. pokud se pamatuju, dvanáctka mě trošku zklamala, tady se taky nepředám. (b.0/1)

Láhev: Kilkerran 8 yo CS
Autor: lalos
WB
Aroma: Štiplavá, ostrá, vanilková, jasný bourbon sud. Trochu lihová, chlastovitá. Zatím moc neoslnila.
Chuť: Sladká, kořenitá, silná. Klasika. Dřevo s vanilkou, trochu slad, malinko kyselkavost vyvanulého bílého vína.
Dozvuk: Delší, pálivý. Sudovka se nezapře. Opět dřevo s vanilkou, trocha hřebíčku.
Shrnutí: Silná. Sudová síla přebíjí víceméně vše. Nic špatného na ní ale na druhou stranu není. Srovnával jsem ji vedle sebe s typově podobným Springbankem Bourbon Wood, který je o dvě třídy výše.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.