ZPĚT

Recenze:

Láhev: Three Ships 10 yo
Autor: Nethar
WB
Aroma: spíše méně výrazné aroma, mírně nasládlé karamely, káva. Není to nějaká typická sladká či květinová whisky, skutečně mi to tak trochu připomíná sladkokyselý čerstvý nálev na okurky. Ale to není kritika, voní mi to vcelku dobře
Chuť: ostře dřevitá (nepříjemně), odhalil jsem i zajímavou stopu Laphroaigové dezinfekce, která posouvá hodnocení trochu vzhůru
Dozvuk: dozvuk spáleného dřeva, vcelku slabý, co z něho vyčnívá je pouhopouhá hořkost
Shrnutí: totální katastrofa, kterou jsem tak trochu čekal, se naštěstí nekoná (i když výsledek přesto nic moc). Možná bych se jí spíše dočkal u blended brášků této lahve. Tato whisky snese v mých očích bez problémů srovnání s některými spíše podprůměrnými ale stále ještě pitelnými kousky ze Skotska. Věřím, že mít k dispozici větší množství než jeden vzorek, ještě by si bodově polepšila - ale tuto otázku nechávám raději otevřenou.

Láhev: Three Ships 10 yo
Autor: josé
WB
Aroma: nasládlé měkké dřevo, čerstvé seno a vínovost. celkem hutné. liči a maličko pryskyřice. slad, trochu kytičkové. příjemné. (b.2/3)
Chuť: sladší. pak nastupuje kořeněná pikantnost (skořice, pepř) a mírná perlivost. trochu nahořklé dřevo. kokos. (b.2+/4)
Dozvuk: sladší dřevo, koření, sušené ovoce, ořechy, karamel. (b.1/2)
Shrnutí: dobré je to. sladší, akorátně dřevité, lehce pikantní. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.