ZPĚTRecenze:

Láhev: Bruichladdich Octomore 08.3
Autor: josé
WB
Aroma: sladší s trochou nahnilé ovocnosti, spálené jablko, karamel. nijak dominantní kouř. zapařené hadry, marmeláda, trochu umakart. stejně jako 08.1 uzavřenější. pár kapek vody pomůže. hrozno, sladká vínovost, med a hodně vanilka. (b.2+/3)
Chuť: první doušek suchý (lihovější), pak už jsem si zvykl. když zpětně koukám na %, není se čemu divit. mohutná kouřovost drhne v puse , trnkově svírá. vínová, pepřové jehličky, chilli. se slinami a po naředění je hodně sladká, přezrálé ovoce, červené blůmy, vanilka. koláč - slad. (b.3+/4)
Dozvuk: hlavně kouřová ale zabalená do příjemné medovoovocné sladkosti - nektarinky, vanilkový pudink, slad, čokoláda. skořice. (b.2/2)
Shrnutí: barva lehce do růžova. hodně sladká whisky (mňam), šmrncnutá ovocem, vanilkou a velmi nakouřená - kombinace, která mi obzvláště sedí. byl to sice jen vzorek, ale moc mi zachutnala. lepší než 08.1 (b.0/1)

Láhev: Bruichladdich Octomore 08.3
Autor: joy
WB
Aroma: vanilka, zázvor, sladkost, svěžest, citrusy, lehce sladká jemná rašelina, zatuchlost, trnková marmeláda, strašně fajn vůně
Chuť: sladkost, silné koření, výbuch rašeliny, chilli, pomerančová marmeláda
Dozvuk: dlouhý, peprný, kořenitý, suchost, sladkost, rašelina, drhnoucí kouř, medová sladkost, kyselost na konci za kouřovým příkrovem
Shrnutí: Docela chápu, co na té Octomorce někteří vidí. Moc mi chutnala. Bral bych celou láhev


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.