ZPĚT

Recenze:

Láhev: Slyrs 51 Fifty-One
Autor: Kobalt
WB
Aroma: Silná a sladká, zkvašené obilí a guma.
Chuť: Perlivá, zkvašené obilí, čokoláda.
Dozvuk: Piliny, levná čokoláda, hořkost a sladkost.
Shrnutí: Nic moc, zvláštní. Připomíná mi SM od Loch Lomond.

Autor: josé
WB
Aroma: no fuj. až se mi zvedl žaludek. divný smrad - olomoucké syrečky, jetá niva. to úplně kazí dojem. přitom za tím je i nasládlá dřevitost a vanilka. jako dobrý, ale pak mě zase nakopne tím smradem a nemám náladu zkoušet dál. po odvětrání a v prázdné sklence už jen výrazně jablečné křížaly, sušené meruňky, pomerančová kůra, vanilka a dřevo. (b.0/3)
Chuť: výrazné dřevo lehce nahořklé. něco zeleného, větrová. sládne do karamelova a pikantní. v chuti nic negativního nenacházím. (b.2/4)
Dozvuk: sladké dřevo. (b.0+/2)
Shrnutí: takový šok jsem u whisky ještě nezažil. (b.0/1)

Autor: lalos
WB
Aroma: Sherry, tóny mladé sladové whisky, máslo, meruňky. K tomu sýrová, až tvarůžková nasmrádlost, taveňák. Po odvětrání nepříjemné vůně mizí a zůstává sladká, ovocná vůně.
Chuť: Sladká, obilně sladová chuť mladé whisky. Lehce vanilka a dřevo. Levné bílé mýdlo.
Dozvuk: Středně dlouhý, sladkost přechází do pikantní ostrosti. Dřevo, skořice, chilli.
Shrnutí: Síla přes 50% se moc neprojevuje ani v chuti, ani ve vůni. Whisky působí mladě. V chuti a dozvuku je OK, ve vůni jsou ale dost nepříjemné tvarůžkové tóny, které je třeba odvětrat. Osobně nic, z čeho bych si sednul na zadek.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.