ZPĚT

Recenze:

Láhev: Kavalan Podium
Autor: Nethar
WB
Aroma: Rozinky, rum, hutnější karamelová sladkost, ne úplně extra intenzivní, ale dostatečně zábavná.
Chuť: Kořenitá, ostřejší.
Dozvuk: Sherry, koření, ne tak hutný jako mívají Kavalany (hlavně CS), ale obecně vzato dost hutný, správně pikantně dřevitý.
Shrnutí: Dobré pití. Mezi Concertmastery, Solisty a Sherry Oaky, co jsem zkoušel, je tato spíše nudnější, ale obecně vzato whisky jako taková je určitě moc dobrá.

Autor: josé
WB
Aroma: výrazné. hodně ovoce, sušší sherry. trochu těsto. suché dřevo - tipuju mix právě A.O. a sherry. sirky, střelný prach. (b.2/3)
Chuť: ovoce, sušší sherry. pikantní, vyvážená. navíc sladká - to se mi líbí. konzistencí je sice řídká, ale chuťově výrazná. (b.2+/4)
Dozvuk: hřejivý, dubově pikantní, pepřový, sladký. mandle, červený rybíz. větrový. (b.1+/2)
Shrnutí: není absolutně hořká. dobré pití na každý den. to vypadá na celou flašku. (b.0+/1)

Autor: tornado
Aroma: Hlubší medové tóny, perník, nepatrně syntetické - připomíná mi lepidlo kanagom. Po odstání trochu zesílí syntetické tóny.
Chuť: Lehce medově nasládlá, stopa syntetičnosti, dotek opáleného dřeva a po chvilce i sherry.
Dozvuk: Zvýrazní se tóny tvarůžového sherry a chuť pozvolna doznívá. Příjemně zahřeje ústa a po několika doušcích pálivost hezky přidá na intenzitě.
Shrnutí: Lehčí, ale příjemný. Lahev by neurazila.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.