ZPĚT

Recenze:

Láhev: Miltonduff 19 yo 1994 CM
Autor: J.K.Ch
Aroma: Ovoce a omítka, lehké koření v čele s hřebíčkem a skořicí, hruškový frgál, a lehké tóny kopřivového čaje.
Chuť: Tak tohle jsem trochu nečekal, dřevitost zaútočí v plné síle a až později se přidávají další tóny. Nepražené kakové boby a kopřivy. Je docela ostrá.
Dozvuk: Kandovaná pomerančová kůra se dřevem a kořením. Delší ostřejší.
Shrnutí: Hodně zajímavý kousek. Není to úplně můj styl ale pití slušné.

Autor: Nethar
WB
Aroma: Hlavně med, skořice, sladce kořenité, banán, takové exotické.
Chuť: Bohatá, ovocně nakyslá, vhodně ostrá.
Dozvuk: Lakově dřevitý, trochu umělohmotný, středně dlouhý, výrazný, vanilkový.
Shrnutí: Dobrá, trochu vanilkově umělá, ale dobrá.

Autor: josé
WB
Aroma: nasládlé, hezky patrný A.O., vanilka, trocha citrusové kůry, zelená banánová slupka, banán. líbí. po odvětrání bez banánu jen dřevo. (b.2+/3)
Chuť: i v chuti dominuje A.O., výraznější dřevitost, únosná hořkost, sladká, karamel, zelené bylinky. zázvorová pálivost, pomerančová marmeláda. (b.3+/4)
Dozvuk: hodně sladký. vanilkový pudink, banán, A.O. dřevo, karamelová čokoláda. (b.1+/2)
Shrnutí: povedená. sedla mi. o dost lepší než souběžně porovnávaná 12 yo. této mám doma celou flašku. nemusím se bát ji otevřít, ba naopak. (b.0/1)

Autor: joy
WB
Aroma: med, banány, hořká čolkoláda, vanilka, opálený dub, hrušky, drobenka na koláč, květiny, občas píchne koření
Chuť: sladká, opékané banány, dřevitost, opálený dub, hrušky, květiny, koření
Dozvuk: dřevitý, sladký, koření, banán, hořká čokoláda až hořké kakao, náznak citrusů, opálený dub
Shrnutí: Můj první Miltonduff a jsem spokojený. Příjemná whisky na na svoje roky ani není nijak přehnaně dřevitá

Autor: salam15
WB
Aroma: Výrazná vanilka, med, ostřejší až štípavá
Chuť: Výrazná, vanilková, květinová, pečený banán, hrušky, med. Postupně se jí stupňuje intenzita a končí až peprně
Dozvuk: Delší, řezavý a dřevitý
Shrnutí: Doma mi asi chutnala víc než na místě samém. Přesto jí při domácí přechutnávce kultivovaností a vyvážeností porazil Glen Deveron

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.