ZPĚT

Recenze:

Láhev: Glen Deveron 16 yo Royal Burgh Collection
Autor: Nethar
WB
Aroma: Po odstátí až tvarůžkový smradlavoušek, nezralé ořechy.
Chuť: Jemná, hladivá a chladivá, trochu divná (nějak jsem si nenapsal proč).
Dozvuk: Taková nasmrádle umělá dřevitost, trochu blendovité snad, zvláštní, radši ten Lochnagar (porovnávka vzorků z HK degu).
Shrnutí: Mě příliš nenadchnula, moc jsem se v ní nešťoural, divně mi to vonělo i chutnalo, mám-li reagovat na salama výše, tak oba Miltonduffy hodnotím výše :-)

Autor: josé
WB
Aroma: výrazný vliv sherry, ale hozený do stylu hnijících jablek, což mi nesedí. sladkost, mango, dřevo, ořechy, skořice. vůně je hutná, nelihová, jemná. (b.1+/3)
Chuť: v chuti už mě baví víc. nejvýrazněji jemně drhnoucí dřevo. dále lehká sladkost, kompot z jablek golden zalitý sherry. rybíz, jahody, hřebíček. jemná, hladivá. (b.3/4)
Dozvuk: hřejivý. odeznívá chuť. nasládlé dřevo, sherry, grepová kůra, čokoláda. (b.1+/2)
Shrnutí: ta vůně odpuzuje, ale třeba se někomu bude líbit víc. dále nemám připomínek. jemná, nic nepříjemného. ani cenově není nedostupná - já bych to bral. (b.0/1)

Autor: salam15
WB
Aroma: Whisky, karamel, mentol, citrusy, vanilka, sherry
Chuť: Med, vanilka, koření, květinky trochu dřeva, Je to takové hladké, vyvážené, nenadchne, neurazí.
Dozvuk: Kratší, dřevěný, ale je na tom lépe něž souběžně hodnocený Miltonduff 12 yo
Shrnutí: Z hodnocené trojice Miltonduff 12 yo OB a 19 yo Carn Mor je to suverénně nejhladší a nejvyváženější whisky.

Sice na ní zapomenete skoro hned, jak ji ochutnáte, ale i tak oba Miltonduffy porazí.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.