ZPĚTRecenze:

Láhev: Caol Ila 26 yo 1990 Murray McDavid
Autor: josé
WB
Aroma: suché dřevo, ořechy, mírně kouř. lehká ovocnost, mango. mléčná čokoláda. borovicová větrovost nebo něco divného. bílé víno. (b.1+/3)
Chuť: zvláštní pryskyřicová dřevitost a pak vše zahalí výrazný kouř. nahořklé. pikantní - to bude mít víc %. tmavá čokoláda, káva, grepová slupka, angrešt. (b.2+/4)
Dozvuk: kouřový, výrazně čokoládový, hřejivý. trošku mýdlový. (b.1/2)
Shrnutí: je zvláštní. asi tou pryskyřičností. druhé místo v trojtestu. (b.0/1)

Láhev: Caol Ila 26 yo 1990 Murray McDavid
Autor: xenopus
WB
Aroma: Středně výrazné, není lihové. Vcelku hladké, ale s výraznou silicovitostí (kalafuna, svízel). Ta se rychle zahladí a potom už zavládne celkově decentní tělo: kouř, popel, mandarinka, závan karibského rumu (vanilka).
Chuť: Hladká, přesto pikantně dřevitá, výrazná. Pěkná ovocná sladkost (jablečný koláč s drobenkou) podtrhnutá odměřenou dávkou kouře (jako by říkal "Jsem tu taky."). Mandarinková prasátka politá rozpuštěnou čokoládovou polevou.
Dozvuk: Dřevo. Lehounce kysne (těsto s práškem do pečiva), jinak sladkost zralých citrusů, lehounce hořčinky z jejich kůry a lehký doutníkový kouř.
Shrnutí: Ředit mě ani nenapadlo. Rozvážná whisky s mladickou laškovnou jiskrou v oku (nos), která ale nakonec nemá potřebu si nic dokazovat. Asi jako velkej pes si je vědom, že na něj ten štěkající chcípák jorkšír stejně nemá, a tak ho svým záměrným přezíráním a klidem ještě víc dráždí. Líbila.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.