ZPĚT

Recenze:

Láhev: Bunnahabhain Stiùireadair
Autor: Hunter
WB
Aroma: Ořechy, nasládlé sherry, ztrouchnivělé dřevo, lehká peprnost v pozadí, ale najde se tu i sladká ovocnost, citrusy a špetka větrovosti jehličnanů.
Chuť: Tělo je poněkud tenčí, ale dohání to silou alkoholu a výrazností. Nasládlé větrové sherry, k tomu slad, peprnost a na závěř kořenitý dozvuk.
Shrnutí: Průměrná whisky, ochutnal jsem vzorek dovezený z whiskyfestivalu v Radebeulu.
Body: 84

Autor: josé
WB
Aroma: výrazná vínovost, jablečný džus, sušší sherry, dřevo. po odvětrání ze změní a nacházím i vanilku zatuchlé dřevo, slad, sirky. (b.2/3)
Chuť: šťavnatá, ovocně nakyslá. dřevo trpké a mírně drhnoucí. čokoláda. řidší, lihově drzejší. (b.1+/4)
Dozvuk: sladký, čokoládový s ovocností zralých jablek a vanilky. alkoholově hřejivý. (b.1/2)
Shrnutí: ovocně šťavnatá whisky. sudy po víně nebo shery, možná i mix s A.O. osobně mi ona nakyslost trochu vadí. průměr. po odtajnění - aha, nová NASka z Bunny. obyčejnější. třeba někoho zaujme víc. (b.0/1)

Autor: lalos
WB
Aroma: Sherry, slad a rozinky. Působí trošku drze a mladě. Je trošku nakyslá, možná slaná. Já tam prostě cítím lák od okurek.
Chuť: Sladká, lihově štiplavá. Sušené fíky, mletá káva. Nějaké ostřejší koření – hořčice a hřebíček.
Dozvuk: Poměrně dlouhý a sladový. Sušené ovoce, rozinky a čokoláda.
Shrnutí: Zvláštní mix hutné sladkosti ze sherry a mladé sladové unpeated Islay whisky. Kombinace není moc sladěná, moc mi to nejde dohromady, jako když vaří pejsek s kočičkou. Možná bych chtěla pobýt ještě pár let v sudu a obrousit tu sladovou mladost?

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.