ZPĚT

Recenze:

Láhev: Aberlour A'bunadh batch 22
Autor: Hunter
WB   WOL
Aroma: Bohužel lehce uzavřená, škoda, stejným problémem trpěl i Laphroaig Cask Strength, který mám jinak moc rád, ale za uzavřenou vůni jdou u mě body trochu dolů, pokud to někomu nevadí, pár bodíků si přičtěte. Hutná vůně kávového likéru, dokonce jako bych cítil závan rumu a hořké čokolády.Po přidání vody ořechy.
Chuť: Tak tohle je liga, krásně plná, hutná, bohatá a silná, jasně nejlepší z Aberlourů, co jsem pil. Čokoláda, sherry.Po přidání pár kapek vody ještě zesládne.
Dozvuk: Středně dlouhé doznívání.
Shrnutí: Hodně dobrá whisky, pro mě trochu v nepoměru vůně s chutí, vyváženější by byla určitě přes 90 bodů.
Body: 87

Láhev: Aberlour A'bunadh batch 22
Autor: sandrider
Aroma: sladká - ovocný sirup, pomeranč. Skoro 60% alkoholu je hodně znát, vůni dle mého moc neprospívá.
Chuť: příjemné překvapení, čekal jsem, že bude víc pálit. Bohatá, výrazná. Sherry.
Dozvuk: ostrější, dlouhý, nasládlý.
Shrnutí: Jsem mile překvapen. Ochutnal jsem kvůli většinou velmi pozitivním recenzím. Čekal jsem, že na mě bude moc silná, ale asi si začínám na vysoký obsah alkoholu zvykat :) Protože jsem měl jen vzorek (díky Petrovi), neředil jsem. Mít lahev určitě bych si s ní pohrál, zvlášť vůni by to asi prospělo. Velmi povedená whisky, bez bodového hodnocení.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.