ZPĚT

Recenze:

Láhev: The Nine Springs 1867er Special Edition CS
Autor: josé
WB
Aroma: ořechová dřevitost. poměrně silné, lak nebo fermežová barva. nasládlé zralé blůmy, meloun a vanilka. i tady bych řekl trochu kynutého těsta, ale ne tolik jako v tříletém tripl casku. med, čerstvé seno. (b.1+/3)
Chuť: dík % sušší, ale ne lihová. mazlavá. opálené sudy. pecky, švestky, trnky. dost sladké, hřebíček, lékořice. (b.2+/4)
Dozvuk: sladší, opálený, švestkový kompot, barevné burizony, lékorky (jak barevný vnitřek, tak pendrekový vnějšk), špejle. (b.1+/2)
Shrnutí: v sourozeneckém trojtestu na prvním místě. výraznější než ostatní. pár % navíc mi nevadí. dobrá. líbí se mi. (b.0+/1)

Láhev: The Nine Springs 1867er Special Edition CS
Autor: xenopus
WB
Aroma: Poměrně ostré, lihové, lehce zatuchlé a lehce newmakeové. Dřevo, pikantní koření, ovocnost upozaděna, těsto. Stopa kouře.
Chuť: Silná, hladká, působí slaným dojmem. Výrazně dřevitá a to je asi tak všechno. Trocha jablíček a chilli pálivosti, čokoládová hebkost.
Dozvuk: Středně intenzivní, středně dlouhý. Opálené dřevo, karamel, marshmallows, petrželová nať. Zbyde i trocha nahořklosti a zvláštní pachuť motorového oleje.
Shrnutí: Není mi úplně příjemný pocit nakyslosti, který se dostavil v hltanu po jejím vypití, a dále newmakeové tóny ve vůni a chuti a nakonec i přílišná jednoduchost v dozvuku. Oproti 3 yo v chuti citelně mladší. Těžko říct, zda tomu jsou už tři roky.
Body: 77

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.