ZPĚT

Recenze:

Láhev: Hyde No.6 President's Reserve (Oloroso finish, 18+8 yo)
Autor: Kobalt
WB
Aroma: Suchá, ovoce, zatuchlost, nakvašené obilí, trocha laku a odlakovače, nevýrazná čokoláda, staré dřevo.
Chuť: Hutná a sladká, pikantní (jemně pálivá), dřevo, koření, zatuchlost, stopy ovoce.
Dozvuk: Suché lakované dřevo, čokoláda a obilí.
Shrnutí: Příjemná lehká jemná dřevitější s pikantní ostrostí navrch. Chutnala mi hodně, v oblasti Irska výtečný kousek.

Autor: josé
WB
Aroma: sladší, zralé měkké meruňky, maliny, čokoláda, dřevo AO. posekaná tráva, trocha mátové větrovosti. maličko sirky. v prázdné sklence objevuji sherry. (b.1/3)
Chuť: zvláštní, sušší. hodně kávová, kofila. perlivá. kapka citrusů, jablek. tmavé dřevo vítězí. (b.1/4)
Dozvuk: pikantně hřejivý. kofila, vysychá do dřeva. (b.0+/2)
Shrnutí: mezi slepými jednooký králem. nejlepší z trojice, ale ani tak nic příjemného. s touto irskou značkou jsme si hodně nesedli. ani jsem neměl chuť vzorky dopíjet. bída. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Lehké, není moc výrazné, celkem příjemné. Káva, čokoláda (tyčinka Kofila). Zblízka se přidá náznak dřeva. Po odstání se výrazně nezmění.
Chuť: Lehká, celkem příjemná. Kávové tóny a trochu tvarůžkového sherry.
Dozvuk: Kratší, bez znatelným změn odeznívá chuť.
Shrnutí: Lehčí, celkem příjemné nenáročné pití. Osobně mě ničím nezaujalo.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.