ZPĚTRecenze:

Láhev: Whesskey Hessischer Single Malt Whisky aus Rauchmalz
Autor: Hunter
Aroma: Sladce karamelová vůně, za tím tmavá čokoláda a závan kouře z táboráku. Kouře v aroma není sice moc, ale určitě si ho všimnete.
Chuť: V chuti je nakouřenost znát hned na první dojem. Jen tedy lituju, že whisky naředili tak moc. Myslím, že sudová síla, nebo aspoň 45 procent by téhle kouřovce slušela víc. Kouř, slad, jemně dřevo a rozinky. dozvuk kořenitý, pikantní.
Shrnutí: Není to vůbec špatná whisky, jde o jiný typ kouře, než co znám, ale bohužel celkový dojem sráží přílišné naředění, působí řídce.
Body: 83

Láhev: Whesskey Hessischer Single Malt Whisky aus Rauchmalz
Autor: josé
Aroma: výrazné, silné. zvláštní dřevo, pryskyřičné. lehce těsto, trocha ovocnosti - papája, pomeranče. vanilka, skořice. karton. originální. (b.2/3)
Chuť: vínově nakyslá, tmavé dřevo, pomerančová kůra, zvláštní nahořklost, hliněnost, bylinky. sládne. vodová. (b.1+/4)
Dozvuk: sladký. sušené meruňky a ananas. dřevo, mléčná čokoláda, hrozinky. pryskyřičná hřejivost. (b.1/2)
Shrnutí: že by finish po nějakém víně? vůně je pěkná, chuť slabší, dozvuk příjemný. po odtajnění: vysloveně kouř jsem nedetekoval. že by to byla opsaná hliněnost a pryskyřice? souhlas s Hunterem, víc % by neškodilo. (b.0/1)

Láhev: Whesskey Hessischer Single Malt Whisky aus Rauchmalz
Autor: xenopus
Aroma: Mladší, osobité, jako docela příjemné. Mokrá hliněná kulička, trocha křenové ostrosti, kůže, čerstvě potištěné krabice, nahnilá jablka.
Chuť: Hladká, ale poněkud nevýrazná. Lehké zklamání. Trocha čajové natrpklosti (puerh), flanelový klůcek, ovoce. Minimální vliv dřeva.
Dozvuk: Spíš kratší, opět takový křenově ostrý, sládnoucí. V ohni pečená brambora, lehce tropického ovoce (šťáva z konzervovaného ananasu), kůže z domácího uzeného.
Shrnutí: Poněkud nevyrovnaná whisky, ale nic mi na ní nevadí. Jsem asi rád za ochutnávku.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.