ZPĚT

Recenze:

Láhev: Kilpen Grain Whisky Single Barrel
Autor: Hunter
Aroma: Kořenitá, hřejivá vůně, kyselkavě bobulová, chvílemi až na pomezí grappy a koňaku. Rozinky, ovocné müsli, kandované ovoce, lesní med.
Chuť: Tenčí tělo. Velice jemná, krémová, kořenitá, až do koňakového nádechu, müsli, grappa. Dochuť hřejivá, kořenitá.
Shrnutí: Vůně velmi pěkná, chuť ale nedrží krok, víc procent by jí určitě prospělo. I tak slušný počin. Sympatie za prostředí a umístění palírny, kochal jsem se virtuálně na mapách.
Body: 86

Autor: josé
Aroma: divné. kyselá vínovost, calvados, zkvašený mošt, kvasnice, vyvětralé pivo. dřevo. výrazné, ale nelíbí se mi, odpuzuje. skořice. (b.1/3)
Chuť: dominuje drhnoucí dřevo, trochu nahořklé. koření, mírná ovocnost meruněk, trpké hrozny, bylinkovost, hlína. (b.1/4)
Dozvuk: černý čaj, výrazně meruňky, seno, kousek čokolády. větrový. (b.1/2)
Shrnutí: její profil jde mimo můj oblíbený styl. třeba někoho zaujme víc. (b.0/1)

Autor: xenopus
Aroma: Divné, smradivé. Podle vůně toto nebrat. Mokrá myšina, chlastovitost, kysnoucí zelí, nemám chuť k tomu dál čichat... Po chvíli ty puchy docela vyprchají a poté je v chuti ovocnější a sladce dřevitý - to bude asi základní charakter, i když nakyslost zůstává.
Chuť: Na jazyku hladivá, celkově nepříliš bohatá. Výrazná obilnost, jahody, růže.
Dozvuk: Aha, tady už se něco děje, bohužel rychle odezní do tříslovaté dřevitosti. Středně dlouhý, sládnoucí do skořicova.
Shrnutí: Vůně odradila a pak jsem, se přiznám, ztratil motivaci se jí víc zabývat. V chuti nepotěšila, dozvuk mě taktéž neuspokojil.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.