ZPĚT

Recenze:

Láhev: Big Peat Christmas Edition 2017
Autor: Nethar
WB
Aroma: Rašelina, hodně nasmrádlá, výrazná. Odsunul jsem ji kvůli tomu až po vzorkách 2 a 3 (naslepo od zomby) a dobře jsem udělal, intenzitou to je úplně jiný level. Na nose působí hodně ostře, v chuti čekám sudovku. Hodně kouře, citrony, slabě uzené maso.
Chuť: No, jemné to není, ale se sudovkou si hned jistý nejsem (ale měl jsem už předtím dva jiné vzorky). Nakouřené, pepřově ostré. Ale jo, pálí hodně, to bude sudové.
Dozvuk: Uhlí, kouř, na uhel spálené uzené maso. Zatuchlejší rašelinná koncovka. Dlouhá.
Shrnutí: Intenzivní rašelinná sudovka, takový trochu starodávný zatuchlejší styl, v chuti Ardbegově kouřová, já myslím, že velmi povedený kousek, i když ne na každý den. Tip: Big Peat ChE (dle otevřených lahví na WB, díky zombovi za vzorek!).

Láhev: Big Peat Christmas Edition 2017
Autor: zyki
WB
Aroma: rašelina je trochu schovaná za mírně zatuchlou máslovitostí, citrusy nebo spíše citrusová kůra
Chuť: kouř, rašelina ožije, doutnající uhlíky se špetkou moučkového cukru
Dozvuk: dlouhý, pokračování chuti
Shrnutí: tento vánoční Big Peat se mi zdá v porovnání s předchozími trochu jednoduší, ale o to je živější, opět výborný

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.