ZPĚT

Recenze:

Láhev: Hyde No.3 The Áras Cask (Ex-Bourbon Single Grain)
Autor: Kobalt
WB
Aroma: Slabší, ovocná, obilná, dřevo a lehce koření. Celkově uzavřená.
Chuť: Hodně sladká, kyselé ovoce, zelené bonbony, lehká pálivost, lehounký náběh do hořkosti.
Dozvuk: Kyselé ovoce, tuhé bonbony, koření, silná sladkost, troška dřevité hořkosti. Pak ještě něco, co jsem neidentifikoval.
Shrnutí: Whisky se potácí mezi "není špatná" a "trochu zvláštní". Podobně jako No.5 je docela výrazná na šestiletou single grain.

Autor: josé
WB
Aroma: o trochu výraznější než č.5. dřevo, pecky, divná lakovost. opar sladké ovocnosti. obilné, lehce lihové. v prázdné sklence AO a vanilka. (b.0+/3)
Chuť: mírně nahořklé dřevo, javorový sirup. jinak nic extra, ironová vodička. zubrovka, trochu pálivá. (b.0+/4)
Dozvuk: tmavá čokoláda, máta, kovovost a trochu sladký. (b.0+/2)
Shrnutí: s touto irskou značkou jsme si hodně nesedli. ani jsem neměl chuť vzorky dopíjet. bída. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Nevýrazné, moc z toho necítím. Slad a stopa vanilky, zblízka travnatost a chléb. Po odstání trochu přidá na intenzitě. Tyčinka Kofila, slad, sladká ovocnost. Voní docela hezky, ale chybí tomu síla.
Chuť: Lehká, jednoduchá. Hutné, suché tóny medu, jablka, trochu kyselosti, jemný záblesk hořkosti a slad.
Dozvuk: Trochu zahřeje ústa a celkem rychle odezní. Zůstává dojem po nasládlé ovocnosti s nepatrným kávovým závojem.
Shrnutí: Lehce pitelná, ale dost nudná. Naslepo bych vliv bourbonu nepoznal. Za mě zbytečná záležitost.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.