ZPĚT

Recenze:

Láhev: Feller Valerie - Amarone Cask
Autor: josé
WB
Aroma: sladce dubové, dřevité. máslo, slad, vanilka. trochu sušené hrušky. prach. tady bych žádný finish netipoval. mírná cukrová nasládlost, mandle.

klíčová slova: sladké, dřevité, příjemné. (b.2/3)
Chuť: nasládlá, medová. výraznější dřevo, které je dík zábalu sladkosti jen mírně suché a drhnoucí. hřebíček, grepová kandovaná kůra, zázvorové, pikantní. hruškové křížaly, tmavé kakao.

klíčová slova: sladké dřevo. (b.2+/4)
Dozvuk: sladký s vanilkou. hřejivý, kořeněný. jahody, maliny, hrozinky, čokoláda. (b.1/2)
Shrnutí: dík sladkosti u mě boduje. mé pořadí testovaných SM je amarone, madeira, sherry. jednotlivé finishe se ve výrazu podepsaly, rozdíly tu jsou, ale jen zlehka. výrazné dřevo kraluje. (b.0/1)

Láhev: Feller Valerie - Amarone Cask
Autor: xenopus
WB
Aroma: Docela příjemné, středně intenzivní, dřevité. Dřevitost, lakovost, lehce organické zatuchliny. Vanilka, mokré piliny, stopa pálivosti.
Chuť: Středně hladká, středně intenzivní, ničím nevyčnívá. Ve výrazových prostředcích spíš chudší. Opět zřetelná vanilka, lehká tříslovatost dřeva, rozmačkaní brouci.
Dozvuk: Trošku pikantní, mladší, především dřevěný. Mokré piliny zůstaly, v závěru koženost.
Shrnutí: Moc mi nevyhovuje, ty zápachy mi dost kazily dojem. Nebýt toho, byla by to velmi dobře pitelná velmi dobrá whisky.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.