ZPĚT

Recenze:

Láhev: Benrinnes 9 yo 2006 SMWS 36.107
Autor: Nethar
WB
Aroma: Vanilka, sladká jablka, skořice, hrušky (tentokrát mě pobavila vysoká shoda s popisem na lahvi, takže tomu asi můžete věřit: "apple pie, apricot tart, pear and sweet citrus, with some vanilla ... cinnamon swirls ..."). Hořčice v pozadí.
Chuť: Sladce vanilková. I troška vody z ní udělá úžasně smetanovou (na ty volty zázrak). Mimochodem už je na fóru jiný Benrinnes od SMWS, ze kterého jsem měl vzorek, a bylo to podobné - na tu sílu pitelné.
Dozvuk: Není příliš ostrá, nasládlá vanilkou, dřevité koření.
Shrnutí: Další devítileté SMWS padlo (že bych se nejdřív zbavoval mlaďáků?). Lehce pitelná sudovka. Pohodový, milý, stručně se vyjadřující dram.

Láhev: Benrinnes 9 yo 2006 SMWS 36.107
Autor: joy
WB
Aroma: nasládlé, sladká jablka, vanilka, hrušky, skořice, pichlavé koření, v pozadí citrus a koláčová drobenka
Chuť: sladká, sladová, koření, med, vanilka, s vodou krémovost
Dozvuk: sladký, kořeněný, vanilka, jablka, dřevitost, hřebíček, muškátový oříšek, suchost, nahořklý citrón
Shrnutí: Další tajemný vzorek od Nethara. A zase je to moc příjemné. Není to sice taková bomba jako Benrinnes 15 yo Flora & Fauna, ale je to moc dobré a vidím, že jsem se dost shodl s Netharem i s popisem. To je téměř zázrak

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.