ZPĚTRecenze:

Láhev: Port Charlotte 2007 CC:01
Autor: Duthoron
WB
Aroma: Sladká máta, podrcené bonbony Tic-Tac, citronová kůra.
Chuť: Začíná skoro sirupovou sladkostí, pak přijde prudký náraz horkého medu se zázvorem, přidá se šťavnaté ovoce, dokonce mám pocit, že se mihne příchuť nějaké citronové limonády.
Dozvuk: Hodně dlouhý, jemné prskající jehličky koření a příjemná oříšková dřevitost s lehkou hořkostí citronové kůry.
Shrnutí: Hmmm, tahle lahev večer u krbu potěší a v mrazech -10°C, co teď panují obzvláště. Sudová síla, příjemná vůně a skvělá chuť, známkoval bych skoro čistou jedničkou, což odpovídá cca 88 bodům.

Láhev: Port Charlotte 2007 CC:01
Autor: J.K.Ch
Aroma: Uzený sýr s vanilkou, kouřová a lehce slaná s tóny vína a jemnou sladkostí, dřevo, lýko a sušený zázvor dotváří velmi příjemný celek. ​
Chuť: Vodní dýmka, melasa z tabáku, rašelina a jemné tóny šumivého vína, trochu jódu, příjemná sladkost a slaný karamel se stopami velmi silného hovězího vývaru a stopou uzeného masa​
Dozvuk: Minerální s tóny vápna a příjemnou křovitou slaností, je šťavnatý a délka je mimořádná. Příjemné s jemnou kyselostí. Tony terpentýnu a sušeného zázvoru spolu s jemným kouřem a meruňkou dotváří krásný konec.
Shrnutí: Tohle je fakt paráda. Úžasný whisky, nová chuť. Ne nadarmo jsme pořídil 3 láhve a dvě už jsou prázdné. Velmi speciální kousek.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.