ZPĚT

Recenze:

Láhev: Frank's Suebisch Whisky Single Grain
Autor: Hunter
Aroma: Med, vanilka, slad, větrovost s nádechem ovoce, až do ovocné pálenky, ale tak nějak neurčitě. Kandované ovoce, želé medvídci, sušený banán, čerstvé dřevo.
Chuť: Sladově ovocná, vanilková, krémově dřevitá s lehkým ocáskem ovocných pálenek.
Shrnutí: Můj předposlední vzorek whisky z německého adventního kalendáře.
Body: 83

Autor: josé
Aroma: nasládlé hrušky, dřevo, citronová kůra, ořechy. lehké, nenáročné, vcelku příjemné. (b.1+/3)
Chuť: nahořklá dřevitost, kapka citronu, kůra. řidší, chlastovitá. (b.1/4)
Dozvuk: odpovídá chuti. nahořklé dřevo. nasládlý, lehce mýdlový, větrový. (b.0+/2)
Shrnutí: nijak vyčnívající z davu, spíše podprůměrná. nahořklost mi vadí. (b.0/1)

Autor: xenopus
Aroma: Ostré lihové, ploché, spíš sladší. Sláma, med, hodně větrovosti. Trocha postaršího dřeva, ananas. Svou sladkou nijakostí mi připomíná rum.
Chuť: Hladší, překvapivý pokrok oproti vůni v intenzitě. Charakter ale zůstává stejný - navoněný destilát, zde už ale se znatelnými ovocnými tóny (třešně; zřejmě ovocná pálenice). Opět neopomenutelné nepříliš dobré dřevo.
Dozvuk: Stále dřevitá, docela dost drhne jazyk.
Shrnutí: Tak on je to grain (byť sedmiletý), tak tím se to vysvětluje. Ale abych byl fér, tak chuť je slušně intenzivní.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.