ZPĚTRecenze:

Láhev: Depaz VSOP
Autor: Kobalt
Aroma: Uzavřená, ovoce, pomeranče a mandarinky.
Chuť: Silná, jemná, sladká dřevitost, ovoce, jemně bonbony a želé.
Dozvuk: Silný, výrazný, jemné želé, ovoce.
Shrnutí: Přímočařejší a jemnější než VS, ale také méně zapamatovatelný. Asi bych si raději vzal VS.

Láhev: Depaz VSOP
Autor: josé
Aroma: velmi zajímavé. napoprvé bych ani netipnul rum, ale whisky - zrání po bourbonu šmrncnuté sladším vínem. trochu smrádku mokrého sena, masovost. sušená jablka. hodně originální. (b.2+/3)
Chuť: sladkost 1/3. suché dřevo, pikantnost. zelený prut. plné. postupně sládne. práškové kakao. (b.3/4)
Dozvuk: sladký kultivovaně agricole třtinový. bari mandle. příjemný. spálené hrozinky, med. výrazně pendrekový. (b.1+/2)
Shrnutí: hodně dobrý agricole. nezabíjí to přílišná dřevitost a není tu už mladá divokost a drsnost. doporučuju. adept na lahev. (b.0+/1)

Láhev: Depaz VSOP
Autor: mahdi
Shrnutí: Vyraben z cukrove trtiny pestovane na svahu sopky [url="https://cs.wikipedia.org/wiki/Mont_Pel%C3%A9e"]Pelee[/url] (marketing, kdo vi ...). Vune jasnej agricole styl, po 7 letech v dubovych sudech uhlazena neagresivni (na trhu je i 6leta lahev, se stejnym nazvem). Chut mirnej tabacek, vanilka a opet agricole bez kompromisu. Dochut mirne sladnouci, byt stale agricole. Na svych 45% hodne vyvazenej, clovek nicmene citi, ze nepije cajicek a prijemne zahreje. Lepsi az vybornej agricole.

Láhev: Depaz VSOP
Autor: tornado
Aroma: Výraznější, suché s charakterem vegetace. Na rum docela neobvyklé. Zblízka se objeví náznak grapové trpkosti a plastová syntetičnost mladších vínovic. Naslepo bych tipoval stařenou grapu nebo sušší brandy. Po odstání kakao, náznak vanilky, trochu dřevitosti a v pozadí lehká parfémovost.
Chuť: Hutnější, suchá. Lehká dřevitost, zelená třtina, kapka medu, limetka / citron, nepatrně podkresleno tmavšími koňakovými tóny přezrálých rozinek. Decentní pálivost.
Dozvuk: Pozvolna bez znatelných změn odeznívá chuť.
Shrnutí: Příjemný agricole, lahev bych si doma dokázal představit.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.