ZPĚT

Recenze:

Láhev: Benrinnes 8 yo 2009 LsD Hepburn's Choice
Autor: Hunter
WB
Aroma: Ovíněná nakyslost, maliny, kyselé meruňky, pepř, ořechy a slad. Vůně je svěží a zároveň zvláštně zatuchlá.
Chuť: Chuť je ovíněná velmi pěkně a zároveň výrazně. Šťavnatá nakyslost, rosé víno. Zároveň je chuť peprná, výrazná a pikantní. V dochuti pak vysychá.
Shrnutí: Tyhle šťavnaté whisky ze sudu po vínech mám rád, ochutnal jsem vzorek dovezený z whiskyfestivalu v Radebeulu.
Body: 86

Autor: josé
WB
Aroma: sláma, slad. nasládlé, mírně ovocné sherry. lehčí, ale příjemné. hrozinky, grappa. (b.2/3)
Chuť: hřejivá, pikantně pálivá. dřevo. lehce kyselkavá ovocnost. přidávají se pečené ořechy. plná. (b.3/4)
Dozvuk: překvapivá změna. vysychá. hřejivý. výrazně karamel. zázvor, ořechy, kokos. hodně sladu. těsto. (b.2/2)
Shrnutí: mladá a divočejší whisky, ale je fajn. (b.0/1)

Autor: xenopus
WB
Aroma: Vcelku dobré, ale je tam něco, co mi vadí (nivea krém?). Spíš sladší, obilné. Obilí, jablečné křížaly, kokos, stopa opáleného sudu.
Chuť: Hladká, smetanová. Pořád čekám, že něco přijde, ale ono ne (což není špatné, ale je to taková nenaplněná touha). Zase obilí a jablečné křížaly, banán, pomeranče. Dřevo už lehounce hořkne.
Dozvuk: Chutný, křížalovitý, ale poněkud kratší. Zbyde ovocnost a naolejovaný trám.
Shrnutí: Velmi dobrá whisky, ale v chuti jsme si kdovíjak nesedli.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.