ZPĚT

Recenze:

Láhev: Talisker 5 yo 2011 LsD Hepburn's Choice
Autor: josé
WB
Aroma: mladé, lehké, citronové, trocha kouře. něco zeleného - prut, tráva, zelená banánová slupka. trocha sladkosti a vanilky. (b.1+/3)
Chuť: také lehčí, kouřové, mladé. překvapuje nahořklost. pikantní. karamelová nasládlost. (b.2/4)
Dozvuk: nasládlý mírný kouř, zemitost, štěrk. žádna nakouřená brutalita. vanilka. odeznívá pikantnost, zázvor. (b.1/2)
Shrnutí: dík kouřovosti boduje, jinak by to byla slabota. mladé, divoké. pít se to dá, na flašku bych to neviděl. poslední panák festivalu na rozloučenou a na cestu k vlaku. doppelt. (b.0/1)

Láhev: Talisker 5 yo 2011 LsD Hepburn's Choice
Autor: joy
WB
Aroma: nasládlé, mladé, lehké, sladká rašelina, náznak citrusů, vanilka, náznak mléčných karamelek
Chuť: sladká, mladá, lehká, lehce rašelinná, koření
Dozvuk: lehký, kouřový, sladký, kořeněný, náznak citrusů, vanilka, zázvor, lehká nahořklost zeleného prutu
Shrnutí: čekal jsem, že vzhledem k tomu, že je to pětiletý Talisker, bude to mnohem nakouřenější, než třeba desetileté plnění, ale docela mě to zklamalo. Je to lehký, ne moc kouřový a i já, ktereý jsem na to docela lama, poznám, že je to mladý. Asi jsem do toho vkládal přehnaný naděje

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.